Zabiegi

Lecznicze

Masaże lecznicze to szeroka grupa zabiegów pozwalająca na skuteczne pozbycie się bólu, skutków urazów czy niedoskonałości skóry. Zabiegi wykonują dyplomowani masażyści dysponujący szeroką wiedzą medyczną.

Umów wizytę91 831 59 69

Masaż leczniczy

Całościowy zabieg masażu leczniczego obejmujący wskazane przez pacjenta partie ciała. Obejmuje masaż klasyczny, masaż segmentarny, masaż izometryczny a także rozluźnienie mięśniowo-powięziowe i masaż tkanek głębokich.

Masaż leczniczy

30 min – 50 zł
60 min – 90 zł

 

Drenaż limfatyczny

Drenaż jest specyficznym rodzajem masażu zmierzającym do likwidacji obrzęków przy zatorach. Stosuje się go także przy opuchnięciach kończyn. Wspomaga właściwe krążenie układu limfatycznego.

Drenaż

30 min – 50 zł
60 min – 90 zł

 

Masaż antycellulitowy

Masaż bańką chińską to skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu, likwiduje także skórkę pomarańczową i rozstępy. Technika wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek.

Masaż bańkami

– 40 zł –

(~ 20 min)

 

 Masaż Shantala

Masaż dzieci i niemowląt

Masaż małych dzieci i masaż Shantala dla niemowląt. Polecany przy wielu przypadłościach, w tym przy opóźnieniach psychoruchowych i porażeniu mózgowym. Wykonywany przez masażystkę wyspecjalizowaną w zabiegach dla dzieci. (szczegóły >>)

Masaż Shantala

– 50 zł –

(15 – 25 min)

 

Przed zabiegiem – o czym warto pamiętać:

Każdy masaż jest rezerwowany na konkretny dzień i godzinę, jeżeli z jakiś powodów musisz odwołać swój zabieg, poinformuj nas o tym telefonicznie. Na masaż zabierz jeden duży ręcznik, będziesz na nim leżał w trakcie zabiegu. Jeżeli nie będziesz miał swojego ręcznika, masażysta zastosuje ręcznik jednorazowy (nie pobierany za  to dodatkowej opłaty). Prosimy o przybycie do gabinetu co najmniej 5 minut przed umówionym terminem wizyty.